Rukavice

Rukavice

Vaše cena:629 včetně DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 2060

Více informací

Složení :  100% polypropylenové vlákno s magnetickým účinkem magnetického záření a vzdálené infračervené spektrum

Magnetická vlákna - textilní materiál, který má hojivý účinek mangitnogo záření. Materiál jemný a měkký na dotek, nedráždí pokožku, nepřitahuje kovové předměty, ale má magnetické vlastnosti, které jsou dány VCR.

Tato měkká a pohodlná tkanina, má antibakteriální účinek a má dvojí hojivý efekt. Dlouhodobý účinek: rukavice s turmalínem zlepší periferní krevní oběh na ruce, aktivuje tkáňové buněky, urychlují metabolismus a zlepšují pleť. Také rukavice bude vždy držet teplý, protizánětlivý a analgetický účinek, odstraňuje vlhkost a odstraňuje nepříjemný zápach.


Indikace :

1. Zdraví lidé pro každodenní péči o ruce.

2. Rukavice poskytují podporu léčebný účinek a snižuje příznaky, jako je bolest v ruce, znecitlivění v rukou, pásový opar, vysoušení nebo praskání ruce perfrigeration ruce, nepružné kloubů, křeče a příznaky revmatoidní onemocnění ruky.

3. Chrání ruce před UV zářením.

4. urychlení hojení ran na rukou a kloubů, bez jizev.

 

Akce turmalín rukavice :

1. magnetoterapie: vyplňuje deficit magnetických siločar, které vznikly v důsledku vyčerpání magnetického pole Země, stejně jako překážky, které vytvářejí kabelové přechody a výškových budov. Obnovuje průchodnosti meridiánech lidského těla, zmírňuje otoky a zmírňuje bolesti, rozptyluje krevní stáze a aktivuje krevní oběh. Magnetické siločáry jsou rovnoměrně vystaveny na těle, a tím k vytvoření účinného magnetické pole, které působí mírný masážní účinek na akupunkturních bodů. Průsečík magnetických linií magnetické síly linií lidského těla vytváří microcurrent 0,6 mikroampérů, který aktivuje buňky, snižuje viskozitu krve a metabolismus.

2. emise mnohem-infračerveném spektru, absorbuje teplo generované v lidském těle, rukavice generovat daleko infračervené emisní spektrum 8-15 mikronů. Tak, vibrace tření mezi molekulami a atomy, přičemž teplo je vytvořen. Vyzařované vzdálené infračervené spektrum přispívá k uvolnění hladkého svalstva cév, dilataci cév, urychlit krevní oběh, aktivaci buněk, zlepšuje přísun kyslíku a živin, a také přispět ke zlepšení metabolismu.

3. Antibakteriální funkce: Vzhledem k tomu, tkáň vytváří krajně infračervené spektrum má nulovou vlhkost, to značně omezuje růst bakterií, takže tkanina má vynikající antibakteriální účinek. Vzhledem k tomu, tkáně, vytváří daleko infračervené spektrum, má "efekt medullary mezer", které se tvořily kapilární jev, kdy se zobrazí vlhkost. Proto, rukavice mají nejen antibakteriální účinek, ale mají dobrou propustnost pro vzduch, který dává pocit pohodlí.

4. Ochrana před škodlivým zářením: četné magnetických částic na četná South-North Pole obvody, což tvoří silové membránu magnetický, která brání škodlivé účinky škodlivého záření (např, UV záření).


Poznámka :

SSV jsou lék nebo zdravotnické zařízení, poskytující měkký a pomalu revitalizační efekt. Dlouho na sobě bude postupně přispěje ke zlepšení.


Péče :

Omyvatelný na 40 stupňů, použít praní jemně

Nežehlit;

Nenechte odbarvit;

Nejsou sušit na slunci a při vysoké teplotě